LH BIKE SkalicaLH BIKE Skalica

O nás

+ share like ... f t @ K »

O nás

Na začiatok našej cesty sme sa vydali pod názvom Elektro Market, kde hlavným cieľom predaja bol predaj bielej a čiernej techniky, predaj bicyklov... 2018/2019 prebehla rekonštrukcia predajne a prevádzka zmenila názov na LH-BIKE a stala sa športovou predajňou.

Vítame vás na stránkach LHBIKE s.r.o.

LHBIKE s.r.o. je obchodná prevádzka s dlhoročnou tradíciou, ktorá vznikla v roku 2003, pôvodne z názvom "ELEKTRO MARKET", kde hlavným cieľom predaja boli elektrospotrebiče pre domácnosť, bicykle a doplnky k bicyklom. 

Postupom času sa naša predajňa rozvíjala a rozširovali sme sortiment tovaru v oblasti športu a rôzne druhy značiek bicyklov a komponentov. Prevažná väčšina príslušenstva a dostupných bicyklov u nás je od slovenských dodávateľov a výrobcov.

V roku 2019 predajňa LHBIKE s.r.o. prešla kompletnou rekonštrukciou. Zmenili sme dizajn a zmenil sa aj názov obchodnej prevádzky na LHBIKE s.r.o.. 

LHBIKE s.r.o. sa stal predajňou bicyklov, príslušenstva na bicykel a náhradných dieľou na bicykel.  

S bicyklami od LHBIKE s.r.o. sa budete cítiť bezpečne, či už sa vyberiete na krátku alebo dlhšiu cyklotúru alebo sa rozhodnete zvládať náročnejší terén.